Competitie

mei 2018

zaterdag 5 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 18Stand
ASSUMBURG 5-HEILOO UNITED 6Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
12:00TIE-BREAKERS 1-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 12Stand
12:30DE CROMME BAL 2-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 35+ Zaterdag (NHN) - 3e klasse - Afdeling 3Stand
13:30KZTV 1-HEILOO UNITED 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 16Stand
09:30MARQUETTE 3-HEILOO UNITED 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 8Stand
10:00HEILOO UNITED 2-IJBURG 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 6e klasse - Afdeling 15Stand
10:00PIM MULIER 3-HEILOO UNITED 7Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 13Stand
11:00DE SPATTER 2-HEILOO UNITED 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 6e klasse - Afdeling 9Stand
11:00UITGEEST 6-HEILOO UNITED 9Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 6e klasse - Afdeling 13Stand
11:30HEILOO UNITED 8-NECKSLAG 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 35+ Zaterdag (NHN) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
11:30HEILOO UNITED 2-DE ZEEVANGSPELERS 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
13:00HEILOO UNITED 2-DE ZES WIELEN 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 35+ Zaterdag (NHN) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
13:00HEILOO UNITED 1-DE ZES WIELEN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
13:00HEILOO UNITED 2-JULIANADORP 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 22Stand
13:00HEILOO UNITED 4-KADOELEN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
13:30DE DOG 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 35+ Zaterdag (NHN) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
14:30HEILOO UNITED 1-KZTV 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 30+ Zaterdag Avond (NHN) - 1e klasse - Afdeling 2Stand
18:00HEILOO UNITED 1-DIRKSHORN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 30+ Zaterdag Avond (NHN) - 4e klasse - Afdeling 3Stand
18:00HEILOO UNITED 1-UITGEEST 4Kunstgras
zondag 6 mei 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
09:00OUDORP 2-HEILOO UNITED 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 36Stand
09:30UITGEEST 1-HEILOO UNITED 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 11Stand
10:00SCHAGEN 1-HEILOO UNITED 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren 35+ Zondag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
10:30KONTAKT 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 21Stand
09:00BERGEN NH 2-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 26Stand
09:00HEILOO UNITED 2-WESTERHOUT 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 36Stand
09:00HEILOO UNITED 3-ANNA PAULOWNA 1
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 45Stand
09:00HEILOO UNITED 1-DE DOG 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 35+ Zondag (NHN) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
12:00'T TWISKE 1-HEILOO UNITED 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 6e klasse - Afdeling 9Stand
12:30HEILOO UNITED 1-DIEMEN 1Kunstgras
dinsdag 8 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 50+ Dinsdag Ochtend (NHN) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00HOOG-OP 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
vrijdag 11 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Ochtend (NHN) - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
10:00HEILOO UNITED 1-TULP-OUDKARSPEL 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 50+ Vrijdag (NHN) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00HEILOO UNITED 1-KROMMENIE 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 50+ Vrijdag (NHN) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00OVERDAN 1-HEILOO UNITED 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 16Stand
19:00HEILOO UNITED 1-OUDORP 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 11Stand
19:00HEILOO UNITED 2-WARMENHUIZEN 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00HEILOO UNITED 1-HET VENNEWATER 2Kunstgras
zaterdag 12 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
10:00SANTANA 2-HEILOO UNITED 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 35+ Zaterdag (NHN) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
11:30ASSENDELFT 1-HEILOO UNITED 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 6e klasse - Afdeling 13Stand
12:00DUINVLIET 6-HEILOO UNITED 8Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 12Stand
09:30LIMMEN 1-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 35+ Zaterdag (NHN) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
10:00HEILOO UNITED 1-HELDERSE TC 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 6e klasse - Afdeling 15Stand
11:00HEILOO UNITED 7-DEM 10Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
11:00HEILOO UNITED 1-DE RIJNKANTERS 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 6e klasse - Afdeling 9Stand
12:00HEILOO UNITED 9-ELCKERLYC 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 35+ Zaterdag (NHN) - 3e klasse - Afdeling 3Stand
12:30DAALMEER 3-HEILOO UNITED 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
13:00HEILOO UNITED 2-ZAANSPORT 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 22Stand
13:00UITGEEST 3-HEILOO UNITED 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 8Stand
13:15DEM 5-HEILOO UNITED 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 13Stand
13:30HEILOO UNITED 3-DEM 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
14:00DE MEER TENNIS 3-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 16Stand
14:00HEILOO UNITED 5-DE CROMME BAL 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 18Stand
13:00HEILOO UNITED 6-CASTRICUM 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 35+ Zaterdag (NHN) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
14:30WARMENHUIZEN 1-HEILOO UNITED 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 30+ Zaterdag Avond (NHN) - 1e klasse - Afdeling 2Stand
18:00AKERSLOOT 1-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 30+ Zaterdag Avond (NHN) - 4e klasse - Afdeling 3Stand
19:00OUDESLUIS 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
zondag 13 mei 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
09:00KZTV 1-HEILOO UNITED 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 26Stand
10:00ASSUMBURG 1-HEILOO UNITED 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 6e klasse - Afdeling 9Stand
10:00DE CROMME BAL 2-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 45Stand
13:00ASSUMBURG 1-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 11Stand
09:00HEILOO UNITED 1-BAKKUM 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 36Stand
09:00HEILOO UNITED 3-SCHOORL 2
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 36Stand
09:00HEILOO UNITED 2-OUDORP 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 21Stand
10:00ST. PANCRAS 1-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 35+ Zondag (NHN) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
11:00WIJDEWORMER 1-HEILOO UNITED 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren 35+ Zondag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
13:00HEILOO UNITED 1-DE GEVERS 1Kunstgras
dinsdag 15 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 50+ Dinsdag Ochtend (NHN) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00'T TWISKE 1-HEILOO UNITED 1Roodzand Kunstgras
vrijdag 18 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 50+ Vrijdag (NHN) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00HIPPO 1-HEILOO UNITED 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Ochtend (NHN) - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
10:00HEILOO UNITED 1-SANTANA 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 50+ Vrijdag (NHN) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00ANNA PAULOWNA 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 50+ Vrijdag (NHN) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00HEILOO UNITED 2-SCHAGEN 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 16Stand
19:00HEILOO UNITED 1-OUDORP 4Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 11Stand
19:00HEILOO UNITED 2-ELCKERLYC 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00HEILOO UNITED 1-'T TWISKE 2Kunstgras
dinsdag 22 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 50+ Dinsdag Ochtend (NHN) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00HEILOO UNITED 1-HEERHUGOWAARD 1Kunstgras
vrijdag 25 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Ochtend (NHN) - Hoofdklasse - Afdeling 2Stand
09:30URSEM 1-HEILOO UNITED 1Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 50+ Vrijdag (NHN) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00HEILOO UNITED 1-CASTRICUM 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 50+ Vrijdag (NHN) - 2e klasse - Afdeling 1Stand
10:00HEERHUGOWAARD 1-HEILOO UNITED 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 11Stand
19:00DE CROMME BAL 1-HEILOO UNITED 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 1Stand
19:00ASSUMBURG 1-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond - 2e klasse - Afdeling 16Stand
19:30'T ZIJPKEN 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
zaterdag 26 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - Hoofdklasse - Afdeling 1Stand
BUITENVELDERT 1-HEILOO UNITED 1
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 13Stand
12:00EINDENHOUT 3-HEILOO UNITED 3Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 16Stand
12:00FESTINA 5-HEILOO UNITED 5Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 6e klasse - Afdeling 9Stand
13:30OVERDAN 3-HEILOO UNITED 9Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 1Stand
10:00HEILOO UNITED 1-WESTERHOUT 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 35+ Zaterdag (NHN) - 3e klasse - Afdeling 3Stand
10:00HEILOO UNITED 2-WESTZAAN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 5e klasse - Afdeling 18Stand
10:30DEM 7-HEILOO UNITED 6Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 12Stand
11:00HEILOO UNITED 1-DE GOUW 2Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 8Stand
11:00HEILOO UNITED 2-WESTERHOUT 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 35+ Zaterdag (NHN) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
11:30HEILOO UNITED 2-LIMMEN 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd 17+ Zaterdag - 3e klasse - Afdeling 10Stand
12:30HET GROOTSLAG 1-HEILOO UNITED 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 35+ Zaterdag (NHN) - 3e klasse - Afdeling 1Stand
13:00TOPSPIN/MBSOV 1-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 4e klasse - Afdeling 22Stand
13:00HEILOO UNITED 4-KONTAKT 3Roodzand Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 6e klasse - Afdeling 13Stand
13:00HEILOO UNITED 8-OUDORP 5Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 6e klasse - Afdeling 15Stand
13:00ST. PANCRAS 2-HEILOO UNITED 7Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren 17+ Zaterdag - 2e klasse - Afdeling 8Stand
14:30HEILOO UNITED 2-MARQUETTE 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 35+ Zaterdag (NHN) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
14:30HEILOO UNITED 1-ST. PANCRAS 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 30+ Zaterdag Avond (NHN) - 1e klasse - Afdeling 2Stand
18:00ANNA PAULOWNA 1-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Heren dubbel 30+ Zaterdag Avond (NHN) - 4e klasse - Afdeling 3Stand
19:00DEM 2-HEILOO UNITED 1Roodzand Kunstgras
zondag 27 mei 2018
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 21Stand
09:00HEILOO UNITED 1-'T OGHE 1
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 4Stand
09:00HEILOO UNITED 1-WOC 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 26Stand
09:00HEILOO UNITED 2-HET VENNEWATER 2Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 36Stand
09:00FORTUNA WORMERVEER 1-HEILOO UNITED 3Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 11 t/m 17 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 45Stand
09:00HEILOO UNITED 1-LIMMEN 1
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Heren 35+ Zondag - 2e klasse - Afdeling 3Stand
10:30ELCKERLYC 2-HEILOO UNITED 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 2e klasse - Afdeling 36Stand
11:00ST. PANCRAS 1-HEILOO UNITED 2Gravel
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Jongens 10 t/m 14 jaar Zondag - 1e klasse - Afdeling 11Stand
11:30SCHOORL 1-HEILOO UNITED 1Gravel
 
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Gemengd dubbel 35+ Zondag (NHN) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
12:30HEILOO UNITED 1-SWAEGH 1Kunstgras
 
KNLTB voorjaar Landelijk 2018 Gemengd Zondag - 6e klasse - Afdeling 9Stand
12:30HEILOO UNITED 1-KZTV 5Kunstgras
dinsdag 29 mei 2018
KNLTB voorjaar Noordwest 2018 Dames dubbel 50+ Dinsdag Ochtend (NHN) - 1e klasse - Afdeling 1Stand
10:00HEILOO UNITED 1-HOGEDIJK 1Kunstgras